Virtuvės baldai

Projektuojant virtuvę būtina atsižvelgti ne tik į dizainą, bet ir į funkcionalumą. Prie virtuvės baldų praleidžiama daug laiko dirbant, todėl darbo vieta turi būti ergonomiškai išplanuota. Virtuvės interjero projektavimas – darbas reikalaujantis žinių ir patirties. Vyrauja reikalavimai išdėstymui, kurie ateityje įtakos jūsų darbą virtuvėje.

Patyrusi komanda suprojektuos jums virtuvės baldus, atitinkančius jūsų poreikius ir optimaliai išspręs ergonominius klausimus. Pasiūlys naujausias medžiagas ir padės išsirinkti geriausią sprendimą, sukuriant išskirtinį dizainą Jūsų virtuvės baldams.

Klasikinio stiliaus gerbėjams siūlome virtuvės baldus su natūralaus medžio masyvo fasadais ir dekoro elementais. Modernaus stiliaus virtuvių gamyboje naudojame laminuotas plokštes, medžio masyvą, dažytą MDF, aukšto slėgio laminato plokštes (HPL compact laminate). Darbastalio pasirinkimas klasikinio, modernaus ar išskirtinio dizaino virtuvėje taip pat didelis. Galite rinktis – natūralų arba lietą akmenį, įvairaus storio aukšto slėgio laminato plokštę (HPL compact laminate), arba HPL laminatu dengtą medžio drožlių plokštę. Savo klientams visada siūlome naujoves ir pasaulinėje rinkoje vyraujančias tendencijas.

Išskirtinio dizaino virtuvės baldų gamyba tai sudėtingas procesas, kuriame iš savęs reikalaujame kokybės, kurią siūlome Savo klientams. Rūpinamės aukščiausios klasės medžiagomis, prižiūrime visus baldo gamybos, bei montavimo procesus, todėl visiems savo gaminiams suteikiame 2 metų garantiją.

Visi mūsų projektai