BIURO BALDAI

Tinkamai suplanuota ir mobiliais baldais apstatyta biuro aplinka ne tik formuoja solidų įmonės įvaizdį, bet ir teigiamai veikia darbuotojų motyvaciją bei emocinę būseną. Todėl mūsų gaminamiems biuro baldams yra keliami keli esminiai reikalavimai – patvarumas, funkcionalumas, mobilumas bei patogumas.

Projektuojant biuro baldus atsižvelgiame į vis labiau augančią hibridinio darbo modelio tendenciją, todėl baldų mobilumas suteikia galimybę lengvai transformuoti biuro erdvę pagal individualius poreikius, pritaikyti susitikimams, konferencijoms ar organizacijos vidiniam kultūriniam gyvenimui.

Stengiamės sukurti individualų stilių biuro erdvei, kuris atitiktų visus Jūsų poreikius. Pateikiame kiekvieno biuro baldo 3D eskizus ir racionalų erdvės išnaudojimą. Naudojame tik kokybiškas ir patvarias medžiagas. Gaminame metalo konstrukcijas, kurios jūsų baldams suteikia lengvumo, modernaus stiliaus pojūtį, o klasikinio stiliaus gerbėjams – siūlome medžio masyvo konstrukcinius sprendimus, parenkant išskirtinius dekorus.

VIRTUVĖS BALDAI

VIDAUS DURYS

VIEŠOS ERDVĖS

SPINTOS / DRABUŽINĖS

GALERIJA