VIDAUS DURYS

Projektuojame vidaus duris pagal Jūsų išmatavimus, nuo tradicinių iki modernių. Renkantis vidaus duris, derėtų atkreipti dėmesį į bendrą interjero dizaino koncepciją ir rinktis ilgaamžius sprendimus. Svarbu, kad durys derėtų su kitais interjero elementais, grindų danga, sienų spalva.

Vidaus durys – ne tik estetinis interjero sprendimas. Durys atskiria erdves, suteikia privatumo. Pagal Jūsų individualius poreikius parenkamos durų medžiagos.
Neatsiliekame nuo naujausių tendencijų ir siūlome inovatyvius sprendimus. Vienas iš jų – nematomos durys. Tai estetiškas sprendimas puikiai tinkantis minimalistiniam interjerui, kurias galime pagaminti ir su sienų panelėmis. Durys susilieja su siena arba Jūsų pasirinkta apdaila ir tampa beveik nepastebimos. Ieškantiems unikalumo – galime pasiūlyti frezuotas duris, kurios taip pat yra sparčiai populiarėjantis sprendimas išsiskiriantis preciziškai išfrezuotais grioveliais.

Esame pasiruošę įgyvendinti individualius ir nestandartinius vidaus durų projektus, kurie derėdami su kitais baldais sudarys skoningo ir estetiško dizaino įspūdį.

VIRTUVĖS BALDAI

SPINTOS / DRABUŽINĖS

VIEŠOS ERDVĖS

BIURO BALDAI

GALERIJA