VIRTUVĖS BALDAI

Išskirtinio dizaino virtuvės baldų projektavimas ir gamyba – svarbus žingsnis kuriant Jūsų namus. Mūsų patyrusi komanda suprojektuos virtuvės baldus, atitinkančius Jūsų stiliaus ir funkcionalumo poreikius bei išspręs visus ergonominius klausimus. Savo klientams visada siūlome naujoves ir neatsiliekame nuo pasaulinėje rinkoje vyraujančių tendencijų.

Klasikinio stiliaus gerbėjams siūlome virtuvės baldus su natūralaus medžio masyvo fasadais ir dekoro elementais. Modernaus stiliaus virtuvių gamyboje naudojame laminuotas plokštes, medžio masyvą, dažytą MDF, aukšto slėgio laminato plokštes (HPL compact laminate).

Stalviršių pasirinkimas klasikinio, modernaus ar išskirtinio dizaino virtuvėje taip pat didelis. Galite rinktis – natūralų arba lietą akmenį, įvairaus storio aukšto slėgio laminato plokštę (HPL compact laminate), arba HPL laminatu dengtą medžio drožlių plokštę.

Užtikriname ne tik išskirtinį virtuvės dizainą, bet ir prižiūrime visus baldo gamybos bei montavimo procesus, todėl visiems savo gaminiams suteikiame 2 metų garantiją.

SPINTOS / DRABUŽINĖS

VIDAUS DURYS

VIEŠOS ERDVĖS

BIURO BALDAI

GALERIJA